בחזרה לעמוד הקודם14/09/2017

שנתפוס ראש השנה: 5 קוקטיילים חגיגיים במיוחד

החגים מתקרבים בצעדי ענק, ולמרות האווירה המשמחת שכוללת אוכל ומשפחה, לחלקינו החגים הם מטלה מתמשכת של, בואו נודה באמת - אוכל ומשפחה.
אז השנה, החלטנו לקחת את החג באיזי, ואין כמו משקה טוב כדי להקליל את האווירה. מצאנו עבורכם 5 קוקטיילים תל אביביים שמתיישבים בול עם טעמי תשרי.
ספוילר – מנהלת הבר שלנו הכינה לכם הפתעה שתדליק לכם את החג.

1. תפוחי ומרענן – CUCUMBE SEASON
הקוקטייל של בר ה- CONCIERGE מוכיח לנו שג'ין לא נמצא בזוגיות בלעדית עם הטוניק. הקוקטייל המרענן הזה מכיל טעמים של לימון, מלפפונים (כמובן), בזיליקום, נענע וגספצ'ו תפוחים שמתאים במיוחד לאווירה החגיגית.
ניתן למצוא אותו ב- CONCIERGE, דיזינגוף 95, 052-2710020.

A post shared by CONCIERGE Tel-aviv (@concierge_telaviv) on


רעננות שמפנה מקום לעוד ארוחת חג

2. מה עם הדבש? – ESMERALDA
כידוע, הדבש משחק תפקיד מרכזי בארוחת החג. אם מאסתם בתפוח בדבש או שאכלתם מספיק מעוגת הדבש הבחושה והיבשושית, הגיע הזמן לנסות את הקוקטייל הזה של FRENCH 57. הקוקטייל הינו על בסיס ג'ין ושארטרז צהוב, ומכיל דבש אקליפטוס מתקתק, מנגו, תערובת תבלינים וליים טרי.
כל הטוב הזה נמצא ב FRENCH 57, ברנר 2, 050-734-7452.

A post shared by French 57 (@french.57) on

Want some honey, honey?

3. רימוני ומיוחד – Ginger Cosmopolitan
מי לא אוהב רימון? הפרי המיוחד והעסיסי הזה מגיח רק לתקופת החגים, אבל מלווה אותנו כל השנה בקוקטייל הזה של מסעדת SOCIAL CLUB. קוקטייל על בסיס וודקה ומיץ רימונים שמכיל גם טעמים של ג'ינג'ר והדרים, שמזכירים לנו שהחורף מתקרב.
איפה? SOCIAL CLUB, שדרות רוטשילד 45 / אחד העם 54, 03-5601114.

A post shared by SocialClubTlv (@socialclubtlv) on


רימון מוסיף המון

4. אווירה של מסיבה – DISCO BALL
אנחנו יודעים שזה קשה, אבל משהו בשילוב של הגשה וטעמים של הקוקטייל הזה, יעזור לכם לעבור מארוחת החג הכבדה לרחבת הריקודים בשנייה. הקוקטייל מורכב מטקילה שמשמחת לבב אנוש, אפרול וטעמי פירות מרימים: אננס, פטל שחור, אסאיי וליים. בואו נרקוד!
הקוקטייל המרים מחכה לכם בבר CENTRO, דיזינגוף 69, 054-5668619.

A post shared by CENTRO (@centro.telaviv) on


סבתא, את באה לרקוד?

5. החטאים של תחילת השנה – Blue Blazer

משהו באווירה הזו של שנה חדשה גורם לנו לעשות חשבון נפש. התפילה המוכרת "תשליך" נעשית בראש השנה על יד מקור מים, ומטרתה להסיר מאיתנו את כל חטאי השנה החולפת. אנחנו ב-NYX שואלים: למה? חטאים זה כל הכיף! וכאנטיתזה לתפילה המוכרת הרכבנו לכם קוקטייל מיוחד, שבמקום מים דווקא מכיל הרבה אש. ויוה לחטאים! הקוקטייל הזה מורכב מהרבה וויסקי אמריקאי, ורמוט אדום מושרה ברימונים וקצת דבש (בכל זאת- ראש השנה). את כל הטוב הזה מדליקים בתוך פנג'ן, והטעם – אש!
הקוקטייל המושלם מחכה לכם בבר של מלון NYX הרכבת 29, תל אביב, 03-5023222.

A post shared by shachar_kraizler_Cocktails (@shachar_kraizler_cocktails) on


חג החטאים שמח!

Because of this, you ought to do a bit of research are essay writing services legit prior to making your final decision.